Witam serdecznie na stronie centrum szkoleniowego BHS!:)

Nazywam się Katarzyna Knapczyk. Jestem właścicielką centrum szkoleniowego BHS. Swoją przygodę ze stylizacją paznokci i rzęs rozpoczęłam w 2012 r. Na początku było to moje hobby i praca dodatkowa, obecnie jest to całym moim zawodowym życiem. Od 2016 r. przekazuję swoją wiedzę innym z pasją i całym zaangażowaniem, abyś mogła jak najlepiej zrozumieć temat. Swoje doświadczenie jako instruktor nabyłam pracując dla jednej z ogólnopolskich firm szkoleniowych, prowadząc oddział w Krakowie, gdzie przeszkoliłam ponad 900 kursantek, z których większość prowadzi własne salony. Obecnie zapraszam do swojego centrum szkoleniowego gdzie w przystępny sposób przekażę całą swoją wiedzę z najdrobniejszymi szczegółami. W moim centrum zajmuje się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci i rzęs. Prywatnie żona i mama małej Ingi:)

Nazywam się Aleksandra Szklarzewicz i jestem absolwentką Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie, gdzie z wynikiem bardzo dobrym obroniłam tytuł licencjacki. Temat mojej pracy był związany z zagadnieniami kosmetyczno-podologicznymi. Od 2015 roku mam przyjemność realizować swoją pasję poprzez pracę w zawodzie kosmetologa w jednym z renomowanych gabinetów kosmetycznych, gdzie zajmuję się szeroko pojętą kosmetyką twarzy, depilacją, stylizacją brwi i rzęs, oraz manicure leczniczym i kosmetycznym. Kocham swoją pracę, dlatego sama chętnie poszerzam swoje umiejętności i szkolę się, by móc sprostać wymaganiom klientek. Uwielbiam nowe wyzwania i projekty, dlatego nie tylko chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą teoretyczną, ale także opowiem o trikach i praktycznych rozwiązaniach, które sama stosuję w pracy w gabinecie. Na co dzień jestem mamą dwójki dzieci. Staram się łączyć moją pracę zawodową z prowadzeniem domu. Jestem otwartą i komunikatywną osobą. Na szkoleniach przeze mnie prowadzonych nie będziesz się nudzić, a żadne z Twoich pytań nie pozostanie bez odpowiedzi. W centrum szkoleniowym BHS zajmuje się szkoleniami ze stylizacji brwi-henny pudrowej oraz depilacji woskiem.

Kurs paznokci Kraków, kurs rzęs Kraków, szkolenia kosmetyczne Kraków, kurs metodą żelową, kurs manicure hybrydowy, kurs stylizacji rzęs Kraków, szkolenia stylizacji paznokci Kraków, kurs pedicure Kraków, szkolenie rzęsy 1:1, tanie szkolenia Kraków