„Polecam kurs stylizacji rzęs u Pani Kasi. Miła uśmiechnięta, sympatyczna, a co za tym idzie profesjonalne podejście na kursie i ogrom wyciągniętej wiedzy. Zaopatruje się również w sklepie internetowym, duży wybór produktów i wszystko na czas dostarczone”.

Karolina Szlachetka, właścicielka salonu Art Studio w Wieliczce

„Kurs został przeprowadzony na wysokim poziomie, zarówno merytorycznym, jak i praktycznym. Cierpliwość, zaangażowanie, indywiduale podejście do kursanta oraz wysoka efektywność ćwiczeń świadczą o profesjonaliźmie Pani Kasi oraz świetnej jakośći szkolenia. Polecam wszystkim początkującym stylistom”.

Faustyna N. z Przeworska

„Polecam Panią Katarzynę w 100% odbyłam kilka szkoleń i jestem bardzo zadowolona. Wszystko co sprawiło mi trudność zostało bardzo dokładnie wytłumaczone”.

Magda Połeć, właścicielka salonu Fabryka Piękna w Woli Batorskiej

„Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do kursantów. Zajęcia teoretyczne i praktyczne na wysokim poziomie!”

Klaudia Dudzińska z Tczycy

„Bardzo polecam szkolenia u Kasi, ponieważ jako pierwsze kursy paznokci i rzęs odbyłam u niej i jestem bardzo zadowolona. Przekazała mi ogromną wiedzę i dzięki temu i ja mam własną działalność:)”.

Monika Glaba, właścicielka salonu „Usługi kosmetyczne- Monika Glaba” w Miechowie-Charsznicy

„Miałam przyjemność odbyć kurs stylizacji paznokci u Kasi. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Rzetelnie i fachowo przekazała mi całą wiedzę zarówno w teorii jak i w praktyce. Daje niezły wycisk:) dlatego dziś sama wykonuje stylizacje i czuje się pewnie w tym co robię. Ponadto panuje super atmosfera a to bardzo ważne..Serdecznie polecam szkolenia w wykonaniu właśnie Kasi”.

Joanna Gruszecka z Krakowa

„Profesjonalnie przeprowadzone szkolenie. Bardzo miła Pani Kasia służąca radą nawet po zakończeniu szkolenia!!! Gorąco polecam”.

Kasia Z. z Ochodzy

„Zachęcam Was dziewczyny do odbycia kursu z „mani” pod okiem Kasi. Jest profesjonalistką w tym temacie i mega pozytywną osobą. Widać, że wymaga nie tylko od innych, ale i od siebie. Po zakończonych szkoleniach, cały czas jest w kontakcie z kursantami. Prowadzi również sklep z artykułami kosmetycznymi. Jak trzeba to doradzi, nie zostawi nikogo bez pomocy”.

Ewelina J. z Krakowa

„Kurs według mnie jest kursem na wysokim poziomie, jest bardzo dobrze prowadzony, dużo pożytecznych informacji. Materiały na których są wykonywane prace są bardzo dobrej jakości. Oczywiście nie mogę pomiąć Pani Instruktor, która jest bardzo miłą osobą, rewelacyjnie prowadzącą zajęcia”.

Natalia Solik z Pszczyny

„Byłam na szkoleniu przedłużania rzęs 1:1 oraz 2D/3D. Pani Kasia to kompetentna instruktorka i przemiła osoba. Posiada ogromną wiedzę, umiejętności i doświadczenie którymi się dzieli. Dużo się nauczyłam i chętnie do niej wrócę by się dokształcić. Gorąco polecam”.

Joanna Dymek z Krakowa

„Jestem bardzo zadowolona z kursów. Zajęcia zostały przeprowadzone profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Pani Kasia prowadząca kurs bardzo miła, sympatyczna oraz pomocna nawet po zakończeniu kursów:) polecam! :)”

Natalia Pająk z Trawnik

Kurs paznokci Kraków, kurs rzęs Kraków, szkolenia kosmetyczne Kraków, kurs metodą żelową, kurs manicure hybrydowy, kurs stylizacji rzęs Kraków, szkolenia stylizacji paznokci Kraków, kurs pedicure Kraków, szkolenie rzęsy 1:1, tanie szkolenia Kraków